Trnavský samosprávny kraj

🥳 🥳 🥳 DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA TRNAVSKEJ ŽUPE UŽ PO ŠTVRTYKRÁT

💥 Už v sobotu 3. JÚNA opäť otvoríme brány župného úradu pre všetkých, ktorých zaujímajú aktivity a dianie v našom kraji.
⌚ DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA TRNAVSKEJ ŽUPE bude prebiehať OD 9. DO 15. HODINY, a tešiť sa môžete na pestrý program pre deti aj dospelých.
✅ Pripravili sme pre vás netradičnú prezentáciu regiónov v našom kraji, ale aj činností odborov úradu a župných organizácií.
🦶 Pozývame vás na cestu za zážitkami Trnavského kraja, pričom navštívite Smolenický zámok, Vodný mlyn v Jelke, Jaskyňu Driny, Letisko v Piešťanoch, ale aj kráľovské mesto Skalicu na jednom mieste.
🥗 Vychutnať si môžete gastro aj wellness zónu, divadelné predstavenia, penovú šou, aj prehliadku tradičných krojov či cestárskej techniky.
📝 Na najmenších sa teší Ceruzka a Farbičky, bábkové divadlo Ako sa Jano s drakom porátal aj tvorívé dielne či maľovanie na tvár.
💻 Podrobný program aj s časovým harmonogramom nájdete na 👉 https://cutt.ly/wwqYtWQA.

✌ Tešíme sa už budúcu sobotu od 9. do 15. hodiny na Starohájskej ulici 10 v Trnave.

#spolutvorimekraj

Oficiálna stránka Trnavského samosprávneho kraja. Zistite viac o dianí v kraji. Čítajte najnovšie aktuality a aktivity zastupiteľstva. Autor správy, foto a správu publikoval Trnavský samosprávny kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *