TRAGÉDIA V KOŠICIACH: PRI CÚVANÍ DODÁVKY ZRAZIL ŽENU, TÁ BOLA NA MIESTE MŔTVA Na Magnezitárskej ulici v Košiciach k vážnej…

TRAGÉDIA V KOŠICIACH: PRI CÚVANÍ DODÁVKY ZRAZIL ŽENU, TÁ BOLA NA MIESTE MŔTVA

Na Magnezitárskej ulici v Košiciach k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej, žiaľ, vyhasol život chodkyne.

Polícia SR – Košický kraj

Podľa doterajších zistení 48-ročný vodič z Košíc pri cúvaní s dodávkovým vozidlom zn. Mitsubishi Fuso po účelovej príjazdovej ceste smerujúcej k firmám, sídliacim na Magnezitárskej ulici, narazil do chodkyne, ktorá kráčala po komunikácii.

Žiaľ, zranenia, ktoré 63-ročná žena z Košíc pri zrážke utrpela, boli nezlučiteľné so životom.

Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom a na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok v jeho organizme mu bol odobratý biologický materiál. Vodičovi bol mieste zadržaný vodičský preukaz a ďalšia jazda zakázaná. Policajti udalosť na mieste dôkladne zadokumentovali aj za účasti znalca z odboru cestná doprava.

Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Do trestného konania budú pribratí znalci zdravotníctva a farmácie, a z odboru cestná doprava. Bližšie okolnosti, za akých k tejto tragickej dopravnej nehode došlo a čo bolo jej presnou príčinou, bude predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *