Tomu sa hovorí dobrá vizitka. 🏅🏫 Päť zo siedmich staromestských základných škôl je v hodnotení kvality výsledkov vzdelávania na …

Tomu sa hovorí dobrá vizitka. 🏅🏫 Päť zo siedmich staromestských základných škôl je v hodnotení kvality výsledkov vzdelávania na Slovensku v prvej stovke.

👉 Najlepšie obstáli žiaci zo Základnej školy na Mudroňovej, a to na 13. mieste. Rebríček pravidelne zostavuje nezávislá organizácia INEKO – inštitút pre ekonomické a sociálne reformy.

👉 Základná škola na Grösslingovej a Hlbokej obsadili zhodne 58. miesto. Celý rebríček si môžete pozrieť tu: www.skoly.ineko.sk

👏 Spomedzi bratislavských škôl sa najlepšie umiestnila ZŠ na Tilgnerovej ulici v Karlovej vsi. Škola bola v rebríčku druhá.

Hodnotenie škôl sa počíta z výsledkov celonárodných testov z matematiky a slovenčiny v 5. a 9. ročníku a mimoriadnych výsledkoch žiakov vo vybraných súťažiach.

Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *