This content isn’t available right now

HODNOTIACA KONFERENCIA ZAHRANIČNEJ A EURÓPSKEJ POLITIKY 🇸🇰

Hodnotiaca konferencia zahraničnej a európskej politiky SR je platforma, ktorá má vo verejnej zahraničnopolitickej debate osobitné postavenie.

🗣️ Už 21. ročník konferencie vytvoril opäť priestor na konštruktívne posúdenie slovenskej zahraničnej a európskej politiky v uplynulom roku a diskusiu o momentálnych výzvach na Slovensku, ako aj v širšom geopolitickom vnímaní. Výnimočnosť tohtoročného podujatia spočívala aj v jeho zábere, keďže mapovalo 30 rokov zahraničnej politiky SR.

👔 Na podujatí v jednotlivých panelových diskusiách vystúpil aj minister obrany SR Jaro Naď – minister obrany SR a štátny tajomník MO SR Marian Majer.

🖥️ Záznam celého podujatia nájdete na stránke Slovak Foreign Policy Association, ktorá bola zároveň aj organizátorom konferencie.

#mosr #konferencia #geopolitika #obrana #bezpecnos

When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted. Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *