Ten pravý zážitok čaká v divadle, nie na sieťach … 🤗 Od novej sezóny vám Slovenské národné divadlo ponúka novinku – Študents…

Ten pravý zážitok čaká v divadle, nie na sieťach …

🤗 Od novej sezóny vám Slovenské národné divadlo ponúka novinku – Študentský pas SND, ktorý umožňuje študentom zakúpiť predplatenú vstupenku na celú divadelnú sezónu!

🪪 PRE KOHO JE URČENÝ?
Študentský pas SND si môže zakúpiť každý študent, ktorý svoje štúdium vie doložiť ISIC kartou alebo iným žiackym či študentským preukazom. Študentský pas SND je viazaný na meno, je neprenosný a dá sa zakúpiť počas celej sezóny.

🎭 AKO FUNGUJE?
Držitelia Študentského pasu SND môžu navštíviť ľubovoľné predstavenie bez viazania sa na konkrétny termín a sedadlo. Platí na nepredané miesta na všetky inscenácie SND vrátane premiér.

💶 KDE JE MOŽNÉ HO ZAKÚPIŤ?
Cena Študentského pasu SND na celú sezónu je 40 EUR a dá sa kúpiť počas celej divadelnej sezóny online na www.snd.sk alebo osobne v pokladnici SND.

ℹ️ Viac informácií nájdete: https://snd.sk/studentsky-pas

Želáme vám veľa príjemných umeleckých zážitkov so Študentským pasom SND! 😊

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *