Štúdia o rizikách električkovej trate pred SND Rezort kultúry má k dispozícii obsiahlu odbornú vibroakustickú štúdiu výsledkov …

Štúdia o rizikách električkovej trate pred SND

Rezort kultúry má k dispozícii obsiahlu odbornú vibroakustickú štúdiu výsledkov meraní, ktoré upozorňujú na vážne riziká v prípade realizácie električkovej trate pred budovou SND. Potvrdzujú tak obavy, ktoré dlhodobo prezentuje Ministerstvo kultúry SR, ale aj mnohí architekti, urbanisti, občianski aktivisti a tiež umelci.

Štúdiu pre ministerstvo kultúry vypracovali experti zo Slovenskej technickej univerzity na čele s prof. Ing. Stanislavom Žiaranom, CSc., ktorí v spomínanej oblasti dosiahli mnoho uznaní a pozitívnych ohlasov v domácom i medzinárodnom kontexte.

V prípade záujmu nájdete kompletnú štúdiu aj na našej webovej stránke 👉 https://snd.sk/studia-o-rizikach-elektrickovej-trate-pred-snd

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *