STALO SA MINULÝ TÝŽDEŇ 📅 👮‍♂️Policajti druhého bratislavského okresu zadržali a obvinili z trestného činu výtržníctva muža, kt…

STALO SA MINULÝ TÝŽDEŇ 📅

👮‍♂️Policajti druhého bratislavského okresu zadržali a obvinili z trestného činu výtržníctva muža, ktorý za bieleho dňa masturboval a uspokojoval sa obuškom na Šíravskej ulici.
👮‍♂️Ani nie do hodiny od spáchania skutku skončili dvaja mladí muži v rukách polície po tom, ako na stavenisku pod mostom Apollo fyzicky napadli a spôsobili viaceré zranenia mužovi z Českej republiky.
👮‍♂️Na Lieskovskej ceste došlo v stredu k prevráteniu kamióna, pri ktorom sa ľahko zranil jeho vodič. Policajti boli na miesto vyslaní spolu s príslušníkmi HaZZ
👮‍♂️9 minút. Toľko stačilo občanom na stotožnenie dvoch mužov z pátračky, v súvislosti s incidentom ku ktorému došlo v druhom bratislavskom okrese. Dvaja muži fyzicky napadli policajta v čase jeho služobného voľna a následne z miesta utiekli.
👮‍♂️V piatok došlo na Račianskom mýte k zrážke autobusu MHD a 8-ročného dievčaťa. To bolo následne prevezené privolanou záchrannou službou k ošetreniu do jednej z nemocníc.
👮‍♂️Policajti oddelenia železničnej polície zrealizovali koncom týždňa policajnú akciu v priestoroch Hlavnej železničnej stanice v Bratislave. V rámci nej zadržali viacero osôb.
👮‍♂️Dopravní policajti pomohli staršiemu manželskému páru s poruchou vozidla v mestskej časti Devínska Nová Ves.
👮‍♂️Aj tento týždeň sa bratislavskí dopravní policajti stretli s vodičmi, ktorým nerobilo problém prekročiť maximálnu povolenú rýchlosť. Títo boli riešení formou objektívnej zodpovednosti.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.