REKONŠTRUKCIA DETSKÉHO IHRISKA BACHOVA A DOPRAVNÉ OBMEDZENIA Koncom týždňa začíname rekonštruovať detské ihrisko Bachova. Prev…

REKONŠTRUKCIA DETSKÉHO IHRISKA BACHOVA A DOPRAVNÉ OBMEDZENIA

Koncom týždňa začíname rekonštruovať detské ihrisko Bachova. Prevažná časť spevnených plôch, vnútorných deliacich múrikov, herných priestorov, dopadových plôch a hracích prvkov bude odstránená a nahradia ich úplné nové, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie normy. Vznikne tu oddychová zóna, fitness zóna a zóna pre deti. Jednotlivé zóny vymedzia nové chodníky, ktoré zároveň prepoja všetky prístupy na ihrisko a vytvoria možnosť bezbariérového pohybu. Povrchy budú vodopriepustné, a teda šetrnejšie k životnému prostrediu.

Radi by sme vás poprosili o trpezlivosť a rešpektovanie dočasného dopravného značenia. Stavebné práce by mali byť ukončené najneskôr začiatkom septembra.

Autor správy, foto a správu publikoval MČ Ružinov – oficiálna stránka on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *