PROGRAM NA SOBOTNOM TRHU Príďte zažiť okrem čerstvých a kvalitných nákupov aj niečo z nášho sprievodného programu na Trh-Piac-Ma…

PROGRAM NA SOBOTNOM TRHU
Príďte zažiť okrem čerstvých a kvalitných nákupov aj niečo z nášho sprievodného programu na Trh-Piac-Markt 2022.

od 11:00 / POSCHODIE / KANTÍNA
Počas trhu vás od 11:00 čaká aj teplý obed na poschodí v našej pop up kuchyni Kantína. 🍽️ Ochutnajte diela od šéfkuchára Daniela Karasa uvarené z ingrediencií od našich trhovníkov. Menu 👉 bit.ly/kantina28maj.

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2022, kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.

o 10:00 a 13:00 / POSCHODIE / PÁSMO DETSKÝCH FILMOV
🧸 V detskej zóne na poschodí sa naši najmenší návštevníci môžu tešiť na premietanie nového pásma animovaných filmov, ktoré vybrali BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti a Festival BAB.

10:00 – 14:00 / Lab.cafe / SOBOTNÉ STUDIYO
✂️ Pozývame vás na rodinný workshop. Vytvorte si spolu s vašimi deťmi drevené obrázky so strukovinami, machové srdiečko, hravú mandalu, jednorožca či vtáčika. Viac info 👉 Sobotné stuDIYo | Tvorenie s deťmi.

11:00 – 12:00 / Oáza / TVORIVÝ ATELIÉR
🦘 Pozývame vás na pokračovanie tvorivých stretnutí v ateliéri s divými tvormi. Spoločne si posadiť malé pralesy a aj s vlastným divým tvorom, ktorého skrotíte spoločným tancom. Viac info 👉 Tvorivý ateliér s deťmi.

Foto: Lab.cafe

Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook V prípade, že ste zaznamenali chybu v príspevku prosím kontaktujte nás cez formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.