PREMIÉRA: PODCAST ZVNÚTRA O VNÚTRE S DANIELOM MILOM

DANIEL MILO V PODCASTE ZVNÚTRA O VNÚTRE O ŠÍRITEĽOCH HOAXOV: JEDEN DEŇ JE NIEKTO VIROLÓG, DRUHÝ DEŇ ODBORNÍK NA VOJENSTVO

„Akonáhle vznikla vojna na Ukrajine, tak celá dezinformačná scéna, ktorá dovtedy hovorila len a takmer výlučne o covide, presedlala na tému Ukrajiny a vysvetľuje konflikt a ruskú agresiu optikou zo strany Kremľa.“ To sú slová nášho kolegu Daniela Mila, ktorý vedie novovytvorené Centrum boja proti hybridným hrozbám MV SR. Vypočujte si premiéru novej časti podcastu Zvnútra o vnútre.

Centrum boja proti hybridným hrozbám je poradným a analytickým útvarom MV SR zameraný na obranu slobody a demokracie pred zasahovaním a manipuláciou.

Tím odborníkov tvorí analýzy a návrhy politík, koncepcií a stratégií s cieľom zvyšovať odolnosť verejnej správy, ale aj celej spoločnosti voči hybridným hrozbám a ich jednotlivým komponentom.
__________
Nový diel podcastu aj staršiie časti nájdete aj v aplikácii Anchor:
https://anchor.fm/mv-sr/episodes/Jeden-de-je-niekto-virolg–druh-de-odbornk-na-vojenstvo—Daniel-Milo–f-Centra-boja-proti-hybridnm-hrozbm-MV-SR-e1kjd85

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo vnútra SR on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.