POLICAJTI VYKONALI KONTROLU POĽOVNÍKOM JEDEN Z NICH PRIŠIEL O ZBRANE A SKONČIL NA ODDELENÍ 👮‍♂️Policajti Okresného riaditeľstv…

POLICAJTI VYKONALI KONTROLU POĽOVNÍKOM
JEDEN Z NICH PRIŠIEL O ZBRANE A SKONČIL NA ODDELENÍ

👮‍♂️Policajti Okresného riaditeľstva v Malackách počas uplynulého víkendu vykonali kontrolu jednému z poľovníckych združení na jeho plánovanej spoločnej poľovačke. Počas kontroly bol jeden z poľovníkov – 47-ročný muž, podrobený vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu.

🍺Tá skončila s pozitívnym výsledkom. Nakoľko v tomto prípade vzniklo na mieste podozrenie zo spáchania priestupku na úseku zbraní a streliva, muž bol eskortovaný za účelom vykonania ďalších úkonov na príslušné policajné oddelenie. Zároveň bolo poľovníkovi zaistených celkovo päť strelných zbraní ako aj zbrojný preukaz.

🦌Nakoľko začína obdobie spoločných poľovačiek, dôrazne apelujeme na členov poľovníckych združení, aby boli ohľaduplní a opatrní pri manipulácii so zbraňou a aby pred ani počas poľovačiek nepožívali alkohol!

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *