POHOTOVÝ ZÁSAH HLIADKY PMJ ZABRÁNIL TOMU NAJHORŠIEMU❗️👮‍♂️ OPITÝ MUŽ S NOŽOM BODOL DRUHÉHO MUŽA, ŽENU UDREL PÄSŤOU DO OKA 👊 ▪️ …

POHOTOVÝ ZÁSAH HLIADKY PMJ ZABRÁNIL TOMU NAJHORŠIEMU❗️👮‍♂️
OPITÝ MUŽ S NOŽOM BODOL DRUHÉHO MUŽA, ŽENU UDREL PÄSŤOU DO OKA 👊

▪️ Hliadka bratislavských PMJ bola včera krátko po 21.30 h vyslaná na základe oznámenia do jedného z bytov v mestskej časti Dúbravka, kde malo dôjsť k fyzickému napadnutiu dvoch osôb agresívnym mužom.

▪️ Policajti po príchode na miesto obmedzili na osobnej slobode 57-ročného muža, ozbrojeného kuchynským nožom. Podľa doterajších informácií v byte sa zabávali tri osoby, pričom jeden z prítomných sa po skonzumovaní väčšieho množstva alkoholu začal správať agresívne. Fyzicky napadol 34-ročnú ženu, ktorej úderom päsťou do oblasti tváre spôsobil zranenie, pričom 31-ročného muža napadol s kuchynským nožom a spôsobil mu bodno rezné poranenie sedacieho svalu.

▪️ Policajti agresívneho muža zákonným spôsobom za použitia donucovacích prostriedkov obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. Zranenému mužovi a žene bolo na mieste privolanou RZP poskytnuté ošetrenie. Vyvodením trestno právnej zodpovednosti konkrétnej osobe sa ďalej zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *