POGRAM NA SOBOTNOM TRHU Okrem kvalitných a chutných nákupov nájdete na Trh-Piac-Markt 2022 aj program pre všetky vekové kategóri…

POGRAM NA SOBOTNOM TRHU
Okrem kvalitných a chutných nákupov nájdete na Trh-Piac-Markt 2022 aj program pre všetky vekové kategórie.
Pozývame vás:

09:00 – 15:00 / INFOPULT
🌈 Na našom infopulte bude umiestnená pokladnička na podporu kampane Dúhová stužka. Kampaň vznikla pri príležitosti Medzinárodného dňa boja proti homo, bi, trans a intersexfóbii (#IDAHOBIT). Prostredníctvom dúhovej stužky ukážete, že sa vo vašom okolí môžu LGBT+ ľudia cítiť bezpečne a zároveň tým podporíte dúhové organizácie pôsobiace na Slovensku.

od 11:00 / POSCHODIE / KANTÍNA
Počas trhu vás od 11:00 čaká aj teplý obed na poschodí v našej pop up kuchyni Kantína. 🍽️ Ochutnajte diela od šéfkuchára Daniela Karasa uvarené z ingrediencií od našich trhovníkov. Menu bit.ly/kantina21maj

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2022, kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.

10:30 / POSCHODIE / DETSKÝ WORKSHOP
📖 O 10:30 čaká najmenších v detskej zóne na poschodí workshop „Vytvor si vlastný magazín“ so slovenskou ilustrátorkou Petrou Lukovicsovou.

10:00 – 14:00 / Lab.cafe / SOBOTNÉ STUDIYO
🧶 Vyrobte si doplnky v boho štýle! Budete pracovať s jutovými lankami, bobbinami, farebnými strapcami, drôtmi a špajlami. Viac info o workshope 👉 Sobotné stuDIYo | Boho doplnky

11:30 – 13:00 / Oáza / TVORIVÝ ATELIÉR
🏺 Pozývame vás do Oáza na Otvorený ateliér pre deti aj dospelých. Príde sa zahrať s hlinou 👉 Otvorený ateliér.

POZÝVAME VÁS NA FESTIVAL REMESELNÝCH POTRAVÍN
Už viete, čo budete robiť túto nedeľu 22. 5.? Strávte ju s nami v Starej tržnici na festivale remeselných potravín DEGUSTORIUM 2022, kde sa bude dobré jedlo ochutnávať, ochutnávať a ešte raz ochutnávať!

Foto: Dúhová stužka

Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook V prípade, že ste zaznamenali chybu v príspevku prosím kontaktujte nás cez formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.