PO PARTNERSKEJ HÁDKE SKONČILA ŽENA S ŤAŽKÝM ZRANENÍM. AGRESORA SME ZADRŹALI Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Rož…

PO PARTNERSKEJ HÁDKE SKONČILA ŽENA S ŤAŽKÝM ZRANENÍM. AGRESORA SME ZADRŹALI

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Rožňave obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví a prečinu nebezpečného vyhrážania 48-ročného muža z rožňavského okresu, ktorý sa mal opakovane vyhrážať svojej družke zabitím a vulgárne jej nadávať. Nezhody vyhrotili až do fyzického útoku. Obvinený muž nožom zaútočil na svoju družku, pričom ju bodol so slovami „zomrieš ty a potom ja“. Potom nôž obrátil voči sebe a spôsobil si bodné poranenia.

Obvinený muž utrpel podľa lekárskej správy ľahké zranenia, žena skončila s ťažkými zraneniami v nemocnici.

NÁSILIE, KTORÉ SA NAZASTAVÍ HNEĎ NA ZAČIATKU, SA BUDE ČASOM STUPŇOVAŤ. TICHÉ OBETE DOMÁCEHO NÁSILIA ŽIJÚ MEDZI NAMI. KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA ŽIVOT BEZ NÁSILIA!!!

AK O TAKOMTO SPRÁVANÍ VIETE, NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ POLÍCIU NA ČÍSLE 158. OZNAM NEMUSÍ VYKONAŤ IBA OBEŤ NÁSILIA, ALE KTOKOĽVEK!

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *