Photos from Žilinský Samosprávny Kraj’s post

🏅NAJVYŠŠIE OCENENIE ŽILINSKEJ ŽUPY SI PREVZALO OSEM OSOBNOSTÍ. BLAHOŽELÁME! 👏

Z rúk predsedníčky ŽSK Eriky Jurinovej si počas slávnostného galavečera Ceny ŽSK prevzalo ocenenie osem osobností kraja. Ide o osobnosti, ktoré obzvlášť významným spôsobom prispeli k rozvoju a prezentácii Žilinského samosprávneho kraja. Gratulujeme

🏆Cena ŽSK za rok 2022 bola udelená týmto osobnostiam:

Alexander Slafkovský – za mimoriadne športové úspechy vo vodnom slalome a reprezentáciu Žilinského kraja i Slovenska doma i v zahraničí.

Juraj Šerík – za dlhoročný výnimočný prínos v oblasti kultúry a zachovávania kultúrneho dedičstva Žilinského kraja.

Rudolf Pado (in memoriam) – za celoživotný prínos v oblasti ochrany a zveľaďovania životného prostredia a environmentalistiky v Žilinskom kraji.

🪙Ocenenie Pamätná plaketa si prevzali:

Radislav Kendera – za dlhoročný prínos v oblasti rozvoja kultúrneho, umeleckého, športového a spoločenského života v regióne Liptov.

Eleonóra Vančíková Kapasná – za dlhoročný výnimočný prínos v oblasti propagácie a zachovávania kultúrneho dedičstva Žilinského kraja doma i v zahraničí.

Ján Šesták – za dlhoročný prínos v oblasti rozvoja kultúrneho, umeleckého, historického a spoločenského života v regióne Turiec.

Lenka Cenigová – za výnimočnú propagáciu Žilinského kraja v oblasti inovatívneho podnikania a športu.

Juraj Fehervari – za výnimočný prínos v oblasti inovatívneho podnikania a úspešnú propagáciu Žilinského kraja prostredníctvom spoločnosti Be Lenka.

ŽSK – Kraj príležitostí

📸viac foto: https://bit.ly/42FN1Im

#zsk #zilinskykraj #cenazsk #osobnostizsk

Autor správy, foto a správu publikoval Žilinský Samosprávny Kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *