Photos from Vajnory – dedina v meste’s post

PRVÉ ROKOVANIE MIESTNEHO ZASTUPITEĽSTVA

Dnes sa po prvýkrát zišli starosta a novozvolení poslanci Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava – Vajnory na ustanovujúcom zasadnutí.
Svoj sľub zložili starosta Michal Vlček a deviati poslanci zastupiteľstva – Jana Besedová, Ľubica Mešková, Soňa Molnárová, Juraj Ondruška, Katarína Pokrivčáková, Martina Reháková, Stanislav Uhlár, Róbert Vajda a Juraj Zeman.
Na slávnostnej časti zasadnutia vystúpila aj poslankyňa Národnej rady SR a bývala starostka Vajnor Anna Zemanová. V pracovnej časti poslanci zvolili členov Miestnej rady, ktorými sa stali Ľubica Mešková, Soňa Molnárová a Juraj Zeman. Okrem doterajších stálych komisií vznikla aj nová komisia pre deti a mládež. Poslanci zvolili predsedov aj ďalších členov týchto komisií a venovali sa aj ďalším organizačným záležitostiam samosprávy. Ďalšie riadne pracovné zasadnutie miestneho zastupiteľstva sa uskutoční v stredu 21. decembra 2022.
Záznam z rokovania miestneho zastupiteľstva si môžete pozrieť tu: https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=1289394158560283

Autor správy, foto a správu publikoval Vajnory – dedina v meste on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *