Photos from Stredisko kultúry BA Nové Mesto’s post

🔥 S publikom na jednej vlne 🔥
Koncert Juraj „Ďuri“ Hnilica a jeho kapely pritiahol 22. marca do Strediska kultúry na Vajnorskú desiatky divákov, ktorí zjavne patrili k najvernejším fanúšikom. 👏 Od prvých tónov bolo cítiť, že takmer všetky piesne poznajú a nebáli sa prejaviť emócie tlieskaním, tancom či spevom. Pesničkár s pekne zafarbeným hlasom a zároveň textár a skladateľ z Martina hovorí, že muzika je jeho poslaním a spôsobom, ako šíriť pozitívnu energiu a posolstvá. 🤗 Je vraj večný optimista a prostredníctvom svojich piesní rád spája ľudí.
V sprievode violončela Nadi Holenkovej a klávesov Milana Hatalu ukázal, že sa nebojí pohybovať naprieč hudobnými žánrami a popri gitare zvládol hoci aj fujaru. K vážnejším piesňam o láske či priateľstve zaradil zopár odľahčených a „bláznivých“ songov, pri ktorých si s chuťou zatancoval so svojimi poslucháčmi. 🫶 Veď ako spieva v jednej zo svojich skladieb: „na všetky choroby liek je obyčajný smiech!“ Dodajme, že priamy a veľmi bezprostredný kontakt s publikom patrí k Jurajovým silným stránkam a hostia odchádzali z novomestského strediska kultúry so širokým úsmevom na tvári. 🎤🥰
Za krásny report z podujatia ďakujeme Janke Škutkovej a za fotografie Martinovi Drienskemu. 🤝
Tešíme sa na vás opäť na ďalších podujatiach!

Autor správy, foto a správu publikoval Stredisko kultúry BA Nové Mesto on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *