Photos from Staré Mesto – srdce Bratislavy’s post

HOSPODÁRNE A EFEKTÍVNE: OBNOVUJEME ULICE KRMANOVA, ŽIARSKA A MOŠOVSKÉHO

V týchto dňoch sa začína rozsiahla rekonštrukcia ulíc v tichej a roky tak trocha prehliadanej lokalite. Obnovou prejdú cesty aj chodníky ulíc Krmanova (plus križovatka s Myjavskou), Žiarskej a Mošovského (vrátane križovatky s Hummelovou).

Počas rekonštrukcie budú kompletne odstránené staré, nevyhovujúce povrchy a nahradia ich nové. Lokálna obnova čaká aj chodníky, kamenné obrubníky, cestnú prídlažbu a betónovú dlažbu. V pláne je aj rekonštrukcia a výšková úprava cestnej infraštruktúry, uličných vpustí, kanalizačných poklopov a uzáverov inžinierskych sietí.

Staré Mesto pristupuje k takýmto rekonštrukciám vždy maximálne efektívne a hospodárne; pri každej sa usilujeme zabezpečiť, aby sa práce na komunikáciách zladili s prácami pod nimi. A tak je to aj tentoraz: Na základe dohody so Starým Mestom totiž spoločnosť SPP – distribúcia ktorá v tejto lokalite realizovala rozsiahlu rekonštrukciu plynárenskej infraštruktúry, opraví nielen tú časť vozovky, ktorú kvôli výmene potrubí rozkopala, ale na vlastné náklady obnoví vozovky v celom šírkovom rozsahu. Ďakujeme za spoluprácu.

Rekonštrukcia by mala celkovo potrvať 8 týždňov.
Staré Mesto ❤️ Bratislavy

Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.