Photos from Sloboda zvierat’s post

Psík Bam pochádza z osady pri Leviciach, kde bol minimalne 2 roky na reťazi. Inšpektorka Pereszlényiová odtiaľ zachránila 3 psov, Bam bol na tom najhoršie. mal rôzne zranenia, ledva vládal chodiť. V našom útulku pobudol len dva mesiace a adoptovala si ho rodina pani Klaudie, ktorá nám napísala: Bam sa ma výborne, býva s nami vnútri, vychádza s mačkami, deťmi, kozami aj sliepkami. Je extrémne tolerantný (hlavne k deťom). Zosilneli mu aj zadné nohy, takže krásne zvláda už aj dlhšie prechádzky. Je to zlatíčko, lepšieho psíka som za svoj život nestretla a teda bolo ich kopec 🙂 Som veľmi rada, ze k nám tak krásne zapadol. Pred Vianocami nám pani Klaudia poslala aj vianočnú fotografiu s Bamom a znova informuje:

Chôdza sa mu zlepšila na výbornú, keď k nám prišiel, 15 minútová prechádzka bola pre neho nemožná. Nevládal, zadné nohu do X a po pár metroch si lahol, a dnes:)behá ako šarkan, aportuje, krásne ovláda povely, dokonca vyskakuje,keď sa teší na aport. Viete si predstaviť lepší domov pre Bama, my nie!

Autor správy, foto a správu publikoval Sloboda zvierat on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.