Photos from Prešovský samosprávny kraj’s post

📊📈🇸🇰OPERAČNÝ PROGRAM SLOVENSKO JE SCHVÁLENÝ
🔛ODŠTARTOVALI HO V PREŠOVSKOM KRAJI

🇸🇰Slovensko sa zaradilo medzi prvých 6 štátov EÚ🇪🇺, ktoré majú kompletne schválené programovanie nového eurofondového obdobia. Využívať budeme môcť takmer 💶13 miliárd eur z nových eurofondov. Investície budú smerovať na zlepšenie života ľudí v regiónoch, energetickú bezpečnosť, digitalizáciu i na zelené riešenia👥🏞♻️.

📊Program Slovensko dnes vicepremiérka a ministerka investícií Veronika Remišová predstavila u nás v Prešovskom kraji🔝 konkrétne v Prešove na konferencii „Tvoríme lepšie Slovensko“. 🤝A to za prítomnosti komisárov Európskej komisie Elisy Ferreiry a Nicolasa Schmita, členov slovenskej vlády, zástupcov samospráv a predsedu PSK Milana Majerského.

👉V. REMIŠOVÁ POVEDALA: „Je to symbolika, pretože chceme, aby aj najmenej rozvinuté regióny prosperovali a ľuďom na Slovensku sa žilo dobre či vo veľkom meste alebo na východe v malej dedinke🏘. A preto bolo pre nás veľmi dôležité, aby sme začali a odštartovali program práve tu, v Prešovskom kraji. Veľmi veľa sa tu toho zmenilo a zlepšilo práve vďaka eurofondom💪. To, že sme dnes tu v tejto nádhernej kultúrnej pamiatke, to je z eurofondov. Stavajú sa cyklotrasy🚴‍♂️, cesty a eurofondy tvoria veľkú časť investícií, ktoré Slovensko k dispozícii má. Chceme, aby mal tento región peniaze aj na investície, chceme, aby aj tento kraj 🏔🏡prosperoval.“👈

🎥Záznam z tlačového brífingu: https://www.facebook.com/MIRRISR/videos/669800541466535

Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *