Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

ZHÁŇANIE DARČEKOV POD STROMČEK SA UŽ ZAČALO❓
TENTO BICYKEL ALE UŽ JEDNÉHO MAJITEĽA MÁ❗

👉Policajti prvého bratislavského okresu vyšetrujú krádež, ktorej sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ. Podľa doposiaľ zistených informácií dňa 11.10.2022 v čase od 16:20 h do 17:00 h na Bezručovej ulici, na piatom poschodí obytného domu neznámy páchateľ odcudzil pánsky bicykel krikľavo žltej farby. Týmto svojím konaním páchateľ spôsobil škodu vo výške 300€.

☝V súvislosti s vyšetrovaním tohto skutku sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie muža na uvedených fotografiách, ktorí by svojimi vedomosťami mohli napomôcť pri objasnení tohto skutku.
Akékoľvek informácie k totožnosti muža na priložených fotografiách, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *