Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

VYŠETRUJEME OKOLNOSTI DOPRAVNEJ NEHODY.
AK STE JU VIDELI , OZVITE SA NÁM!

Dopravní policajti Okresného dopravného inšpektorátu v Pezinku vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ku ktorej došlo dňa 05.10.2022 v čase o 06:35 hod. v meste Pezinok, kedy vodič viedol osobné motorové vozidlo značky Citroen C3 po ulici Meisslova, označená dopravným značením ako vedľajšia cesta a odbočil na ulicu Senecká, kde v tom istom čase prichádzal vodič motocykla zn. Yamaha Virago zľava po ulici Senecká, označená dopravným značením ako hlavná cesta. Vodič vozidla značky Citroen C3 nedal prednosť v jazde motocyklistovi, čím došlo k stretu a pádu motocyklistu na vozovku. Motocyklista utrpel zranenie s predpokladanou dobou liečenia nad 7 dní.

Touto cestou vyzývame svedkov, ktorí túto dopravnú nehodu videli a vedia poskytnúť bližšie informácie k jej priebehu, aby tak urobili na čísle 0961 52 3510 ( 3511, 3501 ), na bezplatnom telefónnom čísle 158, osobne sa prihlásili na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Pezinku, Šenkvická cesta č. 14 alebo na ktoromkoľvek oddelení PZ, prípadne formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *