Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

DOPRAVNÁ NEHODA S ŤAŽKÝM ZRANENÍM

Policajti odboru dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ku ktorej došlo včera dňa 22.11.2022 vo večerných hodinách na Račianskej ulici na úrovni zastávky MHD Námestie Biely kríž v smere do centra mesta.
V čase okolo 21:30 h viedol 43 – ročný vodič osobné motorové vozidlo zn. Lexus po Račianskej ulici v ľavom jazdnom pruhu v smere do centra mesta, pričom neprispôsobil rýchlosť jazdy najmä svojim schopnostiam, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky, následkom čoho narazil do osobného motorového vozidla zn. Opel, ktoré viedol 47 – ročný vodič v pravom jazdnom pruhu.
43 – ročný vodič utrpel ťažké zranenia, ktoré si vyžiadali jeho prevoz do jednej z bratislavských nemocníc, kde bol nariadený aj odber krvi na zistenie alkoholu.
Pri dopravnej nehode prišlo k úplnému zničeniu motorového vozidla zn. Lexus s predbežnou výškou škody 3000€ a na motorovom vozidle zn. Opel bola škoda vyčíslená na 7000€.

❗Bratislavská polícia týmto apeluje na vodičov, aby sa vždy plne venovali vedeniu vozidla a vždy sledovali situáciu v cestnej premávke.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *