Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

🚨AKTUÁLNE: VÁŽNA NEHODA V CENTRE BRATISLAVY🚨
ĎALŠIA NEHODA POD KTORÚ SA PODPÍSAL ALKOHOL

Bratislavskí dopravní policajti aktuálne dokumentujú vážnu dopravnú nehodu, ku ktorej došlo krátko pred 19.30 h v centre Bratislavy. Podľa doterajších informácií pri prechádzaní vozidla BMW nadjazdom na Zámockej ulici v smere na Staromestskú ulicu, neprispôsobil vodič svoju jazdu stavu a povahe vozovky ako ani svojim schopnostiam a vozidlo dostalo šmyk.
Následne narazilo do vozidla Škoda City Go od ktorého bolo odrazené do vozidla Toyota CHR ktoré išlo v protismernej časti vozovky. Do vozidla Toyota následne zozadu narazilo vozidlo Volkswagen Golf.
Pri nehode utrpeli celkovo štyri osoby zranenia. Vodič vozidla BMW bol na mieste podrobený vykonaniu dychovej skúšky, tá skončila s pozitívnym výsledkom. Nameraná mu bola hodnota 0,77 mg/l alkoholu v dych čo predstavuje 1,6 promile. Vodič bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný za účelom vykonania ďalších úkonov na policajné oddelenie.
Škoda ktorá bola pri nehode spôsobená bola vyčíslená na cca. 30.000 ,- Eur. Presné príčiny ako aj okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *