Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

NEBER TO ČO TI NEPATRÍ!
PÁTRAME PO TOTOŽNOSTI OSÔB NA FOTOGRAFIÁCH 👀

➡️ Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II sa obracajú na verejnosť v súvislosti s objasňovaním zločinu krádeže a prečinu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty, ku ktorým došlo približne o 10.00 hod dňa 16.05.2022 v jednej z predajní potravín na Ružinovskej ulici v Bratislave.

➡️ Podľa doposiaľ zistených informácií malo ku krádeži dôjsť tak, že neznámy páchateľ poškodenej počas nákupu v predajni potravín, odcudzil z kabelky peňaženku spolu s dokladmi a platobnou kartou. Následne pomocou predmetnej platobnej karty vykonal výbery v presne nezistených bankomatoch a nákup v predajni pre dom a záhradu. Týmto konaním neznámy páchateľ spôsobil poškodenej celkovú škodu vo výške 1 485 €.

➡️ V tejto súvislosti s uvedeným prípadom pátrame po totožnosti osôb na priložených fotografiách. Tieto osoby by svojimi vedomosťami mohli napomôcť pri objasňovaní skutku.

➡️ V prípade akýchkoľvek informácií súvisiacich s týmto prípadom nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.