Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

„ROZMOHL SE NÁM TU TAKOVÝ NEŠVAR..“
NEZNÁMI PÁCHATELIA POŠKODZUJÚ ELEKTRIČKY 🚋
POZNÁTE „MLÁDEŽ“ NA FOTOGRAFIÁCH❓

✅Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV vyšetrujú okolnosti trestných činov poškodzovania cudzej veci, ku ktorým došlo v priebehu tohtoročných mesiacov apríl a máj.
1️⃣K prvému prípadu došlo dňa 22.04.2022 v čase krátko pred 21.00 h, počas jazdy električky cez mestskú časť Karlova Ves. Doposiaľ neznámi páchatelia počas jazdy električkou poškodili jej interiér tým spôsobom, že popísali bielou farbou rôzne nápisy na okná, poškodili viacero krytov na kamerách, poškodili sedačky ako aj informačný panel pre cestujúcich. Týmto konaním spôsobili celkovú škodu vo výške cca. 1.250 ,- €.
2️⃣V druhom prípade v nočných hodinách dňa (16.05.2022) v blízkosti zastávky MHD Nad Lúčkami nastúpili do električky dvaja neznámi páchatelia. Počas jazdy zatiahli ručnú brzdu na električke, vystúpili z nej a sprejom striebornej farby nastriekali na bočnú stranu električky nápisy vo veľkosti cca 2m. Z miesta následne utiekli preč. Týmto konaním spôsobili škodu na vozidle MHD vo výške približne 300 ,- €.

✅V súvislosti s objasňovaním uvedených trestných činov sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení doposiaľ neznámych osôb na priložených fotografiách. Tie by svojimi vedomosťami mohli napomôcť k náležitému objasneniu týchto protiprávnych konaní.
✅V prípade, ak disponujete akýmikoľvek informáciami smerujúcim k totožnosti týchto osôb, kontaktujte nás
☎️telefonicky na bezplatnom čísle polície 158,
👮‍♂️osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru
📲alebo formou súkromnej správy na FB Polícia SR – Bratislavský kraj.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.