Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

❗PÁTRAME PO PÁCHATEĽOVI Z ČERPACEJ STANICE❗

👉Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri hľadaní neznámeho páchateľa, ktorý dňa 13.04.2022 v čase okolo 08:46 h na čerpacej stanici natankoval do osobného motorového vozidla zn. Toyota Avensis cca. 46L paliva a bez platenia odišiel. 👉Na evidenčné čísla BL611NK, ktoré boli na vozidle pripevnené je vyhlásenie pátranie, nakoľko boli dňa 31.01.2022 odcudzené.
👉Popis osoby:
– muž vo veku cca 30 – 40 rokov
– výška cca 185 cm
– na hlave mal maskáčovú šiltovku, sivú mikinu s dlhým rukávom, pod ňou tričko zelenej farby so zipsom a čierne tepláky na ktorých v hornej časti sa nachádzalo biele písmeno X. Obuté mal čierne tenisky s neznámym nápisom.

❗Akékoľvek informácie k súčasnému pobytu a pohybu osoby na fotografiách, prípadne informácie o vozidle na priložených fotografiách, nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície❗

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *