Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

PODVODNÍCI PRIPRAVILI ĎALŠÍCH SENIOROV O CELOŽIVOTNÉ ÚSPORY
PÁTRAME PO TÝCHTO ŽENÁCH! AK ICH POZNÁTE, NAPÍŠTE NÁM!

👉Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III vyšetrujú okolnosti zločinu podvodu, ku ktorému došlo začiatkom tohto mesiaca. Doposiaľ neznáma žena vydávajúca sa za advokátku kontaktovala prostredníctvom pevnej linky 83-ročnú seniorku. Uviedla jej, že jej dcéra mala dopravnú nehodu pri ktorej zranila malé dieťa a jeho matka chce celú vec „dať na súd“. To podľa slov údajnej advokátky môže seniorku stáť až 80.000 ,- Eur, avšak ak jej seniorka dá peniaze, vie jej advokátka pomôcť.
👉Seniorka spolu so svojím manželom vybrali z účtu finančnú hotovosť vo výške 13.000,- Eur, a podľa inštrukcií údajnej advokátky ich odovzdali na Trnavskej ceste mladej žene v čiernej koženej bunde. Tá sa pohybovala v prítomnosti ďalšej mladej ženy a následne spolu s peniazmi obe ženy odišli. Až po príchode domov a kontaktovaní svojich rodinných príslušníkov seniori zistili, že sa stali obeťami podvodu.
👉Policajti v tejto súvislosti pátrajú po totožnosti dvoch žien na priložených záberoch, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku.
👉Akékoľvek informácie k totožnosti osôb na fotografiách, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *