Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

NEVEDEL SA VPRATAŤ DO VLASTNEJ KOŽE A VYBIL SI ZLOSŤ NA AUTOBUSE
POZNÁTE HO? DAJTE NÁM VEDIEŤ

👉Poverený policajt štvrtého bratislavského okresu vyšetruje okolnosti prečinu poškodzovanie cudzej veci, ktorého sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ. Ten dňa 22.04.2023 v čase okolo 14:30 h na autobusovej zastávke na ulici Hany Meličkovej rozbil sklenenú výplň na pravých vodičových dvoj dverách autobusu MHD. Vodiča autobusu na muža, ktorý fajčil cigaretu a vulgárne sa vyjadroval v priestoroch autobusu upozornila jedna z cestujúcich. Ten muža upozornil, že porušuje prepravný poriadok a musí vystúpiť, v dôsledku čoho muž vystúpil. Ako sa muž presúval pozdĺž autobusu kopal nohou do stien až prišiel k prednej časti a tam opäť pravou nohou kopol do sklenenej výplne dvoj dverí, ktorá sa následne rozbila.
Svojím konaním spôsobil škodu vo výške 500€.

👉Touto cestou vyzývame občanov, ktorí majú akékoľvek informácie k totožnosti muža na priložených fotografiách, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu, aby nám ich oznámili na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *