Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

DOPRAVNO BEZPEČNOSTNÁ AKCIA NA DIAĽNIČNOM HRANIČNOM PRIECHODE

✅V piatok 17. 3. 2023 sa na Diaľničnom hraničnom prechode Čunovo – Rajka uskutočnila dopravno – bezpečnostná akcia s názvom „Nákladiak 2“, ktorú vyhlásilo Prezídium Policajného zboru.
✅Akcie sa zúčastnili okrem policajtov služby dopravnej polície z krajských riaditeľstiev Bratislavy a Trnavy aj zástupcovia Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky, zástupcovia Národného inšpektorátu práce, Slovenskej lesnícko-drevárskej inšpekcie, Finančného riaditeľstva Slovenskej republiky, ako aj Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky a delegácia 18 zástupcov z Úradu vlády Dolného Rakúska, divízie záležitostí týkajúcich sa technického stavu vozidiel.
✅Počas akcie zameranej na cestnú technickú kontrolu, meranie emisií znečisťujúcich látok spaľovacích motorov, kontrolu na úseku organizácie pracovného času v doprave, kontrolu upevnenia nákladu, kontrolu prepravy nebezpečných vecí (ADR) a na kontrolu merania hmotnosti, nápravových tlakov a rozmerov vozidla, bolo v priebehu troch hodín zistených 24 priestupkov.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *