Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Aj mestskí policajti a policajtky sa tešia na tradičné vianočné trhy. Okrem stretnutí s blízkymi a priateľmi sa pripravujeme aj na posilnenie hliadkovej činnosti v historickom centre mesta a to najmä na Hlavnom a Hviezdoslavovom námestí. ⬇⬇⬇

🔵 Pri zabezpečovaní verejného poriadku spolupracujeme aj s kolegami a kolegyňami z Polícia SR – Bratislavský kraj, ktorí do terénu okrem uniformovaných hliadok posielajú aj policajtov a policajtky v civile.
🔵 Vo večerných hodinách pridávame ďalšie úlohy hliadkam. Tie budú dozerať na verejný poriadok na trhoch a aj na dodržiavanie záverečných hodín. Mestské policajtky a policajti budú kontrolovať denne priestory trhov fyzicky aj po ich uzatvorení.
🔵 Zároveň nad bratislavskými vianočnými trhmi bdejú aj ľudia v kamerovom stredisku mestskej polície. Zábery z kamier slúžia nám a aj Policajnému zboru pre čo najrýchlejšie a najefektívnejšie zásahy a aj ako prípadný dôkaz pri priestupkoch a trestných činoch.
🔵 Okrem pravidelnej kontroly trhových priestorov a okolia, sa zameriame aj na vozidlá zásobovania, ktoré majú povolenie zotrvať v pešej zóne na čas nevyhnutne potrebný na splnenie účelu vjazdu (napríklad na urýchlené naloženie alebo zloženie nákladu a aj to len do deviatej hodiny ráno). Aj týmto by sme chceli požiadať trhovníkov o rešpektovanie povolení.
🔴 Mestské policajtky a policajtov môžete stretnúť na trhoch vo všetkých mestských častiach. Ak ste svedkom protiprávneho konania alebo sa obávate, že by k nemu mohlo dôjsť, bez váhania ich oslovte. Taktiež nás môžete kontaktovať prostredníctvom bezplatnej linky 📞159.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *