Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Petržalskí mestskí policajti chytili počas nočnej služby opitého zlodeja áut, ktorý nabúral a ušiel z miesta činu. ⬇️⬇️⬇️

👉 Krátko pred jednou hodinou v noci prijal operátor linky 📞159 oznam o šoférovi, ktorý na Gessayovej v Petržalke jazdí autom po zeleni a ohrozuje ostatných účastníkov premávky rýchlou jazdou. Už v tých chvíľach mu bola petržalská hliadka, ktorá ukradnuté auto zazrela, na stope.
👉 Opitého chlapa našli pred jeho domom už mimo vozidla. Čoskoro dorazila aj druhá petržalská hliadka, ktorá si cestou všimla auto, ktoré zlodej počas jazdy nabúral. Farba odretého laku sa na oboch vozidlách zhodovala a taktiež aj výška oderov, ktorú mestskí policajti zmerali metrom.
👉 Až vtedy sa opitý zlodej, ktorý nie je vlastníkom vodičského oprávnenia, priznal. Privolaná hliadka Policajného zboru dala šoférovi fúkať. Výsledok bol cez jedno promile.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.