Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Budúce vysunuté pracovisko mestskej polície už začína naberať reálne kontúry⬇️⬇️⬇️

👉Rekonštrukcia priestorov bývalého pohostinstva na Stavbárskej ulici, z ktorých sa už o pár mesiacov stane naše nové vysunuté pracovisko🏢, je v plnom prúde. Práce na hrubej stavbe sú už takmer dokončené a v najbližších týždňoch budú prebiehať práce na elektrických rozvodoch a úprava povrchov stien a podláh.

👉Súčasťou stanice bude, obdobne ako na Útvare zásahovej jednotky a kynológie na Obchodnej ulici, aj front office – teda miesto prvého kontaktu, kde obyvateľky a obyvatelia Bratislavy🧍‍♀️🧍‍♂️ budú môcť nahlasovať podnety alebo sa prísť s policajtmi👮👮‍♀️ poradiť v prípade akéhokoľvek problému.

👉Neustále sa snažíme posilňovať prítomnosť mestských policajtiek a policajtov v uliciach hlavného mesta a byť bližšie k ľuďom. Nové pracovisko na Stavbárskej ulici nám umožní dôvernejšie poznať situáciu v mestských častiach Vrakuňa a Podunajské Biskupice, byť efektívnejší pri riešení problémov a zároveň pôsobiť preventívne.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.