Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Na bezproblémový priebeh sobotných parlamentných volieb bude na celom území hlavého mesta dohliadať vo zvýšenej miere aj Mestská polícia Bratislava. ⬇⬇⬇

🔵 Prvoradou úlohou mestskej polície bude zabezpečiť verejný poriadok, dozerať na bezpečnosť ľudí, ktorí budú počas celého dňa prichádzať k volebným urnám a preventívnou činnosťou zamedziť akýmkoľvek pokusom o narušenie priebehu volieb.
🔵 Hliadky z okresných veliteľstiev v jednotlivých častiach Bratislavy posilnia aj mestské policajtky a policajti z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie. Do každého okresu vyčleňujeme jednu hliadku, ktorá sa bude osobitne zameriavať práve na monitorovanie lokalít, v ktorých sú situované objekty s volebnými miestnosťami.
🔵 Okrem hliadok v teréne posilňujeme aj výkon vo vysunutých pracoviskách mestskej polície, napríklad na Stavbárskej ulici.
🔵 Dianie v Bratislave budeme mať zároveň pod neustálym dohľadom Mestského kamerového systému.
🔴 Pri podozrení z páchania akéhokoľvek protiprávneho konania, napríklad aj pokusov o narušenie priebehu volieb, neváhajte a obráťte sa bezodkladne buď priamo na niektorú z hliadok v uliciach, kolegov a kolegyne vo vysunutých pracoviskách alebo na našu nepretržite fungujúcu linku 📞 159.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *