Photos from Mestská polícia Bratislava’s post

Nenavštevujte so svojími štvornohými priateľmi prírodný areál Kuchajda a z bicyklov zíďte, aby ste neohrozili ostatných ľudí, ktorí sem prišli za relaxom a športom. ⬇⬇⬇

🔵 Kontroly priestorov, ako sú napríklad detské ihriská, areály športovísk alebo zdravotníckych zariadení, máme na dennom poriadku. Bežné sú aj kontroly areálov škôl, kde sa často stretáva mládež a poškodzuje mobiliár alebo konzumuje alkohol.
🔴 Mestské policajtky a policajti dobre poznajú svojé okrsky a vedia, kedy majú prísť na kontrolu do lokalít, v ktorých dochádza k porušovaniu prevádzkového poriadku alebo vseobecne záväzných nariadneí. Avšak najviac vedia pomôcť bežní ľudia, ktorí nám podajú informácie o aktuálnom dianí na linku 📞159.
🔵 Včera sme boli na spoločnej kontrole so zamestnancami miestneho úradu v Bratislava – Nové Mesto. Zamerali sme sa spolu s nimi na priestory Kuchajdy, kde sme už tradične našli ľudí, ktorí nerešpektujú pokyny pre návštevníkov, aj keď sú uvedené pri každom vchode.
🔵 Pokutovali sme cyklistov, ktorí často ohrozujú ostatných rýchlou jazdou po úzkom chodníku, ale aj ľudí, ktorí venčia svoje psy na miestach, kde ostatní hľadajú priestor na ležanie alebo športovanie.
🟠 Chceme vás aj týmto požiadať o to, aby ste brali ohľad na druhých a neznepríjemňovali im chvíle voľna, či už pri športovaní alebo pri oddychu na brehu jazera.

Autor správy, foto a správu publikoval Mestská polícia Bratislava on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *