Photos from Lamač – oficiálna stránka mestskej časti Bratislava – Lamač’s post

🏆V sobotu 23. Septembra sa v areáli DSS Rosa uskutočnil desiaty ročník Župných športových hier pre seniorov, ktoré zorganizoval Bratislavský kraj. Svojho zástupcu tam mala v podobe štvorčlenného tímu z miestnej organizácie JDS aj naša mestská časť.
🏓Aktívni seniori súťažili v hode šípkami na cieľ, v hode basketbalovou loptou do koša, v streľbe hokejbalovou loptičkou do bránky, skladali puzzle. „Veľmi dobre bol pripravený kvíz o Bratislavskom samosprávnom kraji s množstvom otázok z každej oblasti. A hoci sme si fandili, že sme asi vedeli všetko, nakoniec nám dve otázky ušli. Veľmi ťažká bola – obzvlášť pre hendikepovaných účastníkov – štafeta s pingpongovou loptičkou. Aj napriek zdravotnému znevýhodneniu niektorých členov z nášho tímu sme sa umiestnili na treťom mieste,“ hodnotí za JDS Peter Šramko.
🏆Olympiády sa zúčastnilo približne 50 tímov. Ten náš lamačský si dovedna vybojoval dve bronzové priečky a Petrovi Šramkovi sa v hode šípkami podarilo získať aj striebornú medailu v individuálnom meraní.
❤️Ďakujeme pani Pavelekovej a pánom Kolóžimu, Starovičovi a Šramkovi za reprezentáciu Lamača. Povzbudzovať ich prišli dve dámy – pani Bacharová a pani Machajová.

Autor správy, foto a správu publikoval Lamač – oficiálna stránka mestskej časti Bratislava – Lamač on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *