Photos from Divadlo Nová scéna’s post

Všetko najlepšie, veľa lásky, šťastia, zdravia a ešte veľa úspechov na javisku želáme k dnešným narodeninám Ivanke Antolovej, členke nášho tanečného súboru.
Ivanku môžete v našom divadle vidieť v muzikáloch The Bodyguard, Jánošík, Cyrano z predmestia, Mamma Mia! a Šľahačková princezná.
Je absolventkou Hudobnej a tanečnej fakulty VŠMU v Bratislave. Aktívne pôsobila a pôsobí na profesionálnych scénach doma i v zahraničí. V jej choreografickom defilé sú tituly opier, operiet, činohier, muzikálov, bábkových hier, tanečných miniatúr aj väčších tanečných celkov. (La Bohéme, Samson a Dalila, Noc v Benátkach, Hair, Móric Beňovský, Pokrvní bratia, Kocúrkovo, Rimanka, Na Skle maľované, Ronja, Sloník, Zhŕňajova nevesta, Malá morská víla, Stroj času, Zázračná hviezda, O potope sveta, Modrá ruža…)
V interpretačnom balíku má tituly Richard III., Carmen, Cats, Rasputin, Strom, Vták Ohnivák, Jesus Christ Superstar, Ôsmy svetadiel, Cigáni idú do neba, Rómeo a Júlia, Na skle maľované, Máša a Medveď, Bambuľka, Oblaky, Sen noci svätojánskej a ďalších.

Autor správy, foto a správu publikoval Divadlo Nová scéna on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.