Photos from Devínska Nová Ves – oficiálna stránka’s post

🏚➡️🏠 REKONŠTRUKCIA KLUBU DÔCHODCOV ÚSPEŠNE NAPREDUJE
ℹ️ Dnes v ranných hodinách prebehla obhliadka črtajúcich sa vynovených priestorov pre miestnych seniorov na Istrijskej ulici. Ide o jeden z veľkých investičných projektov našej samosprávy pod názvom „Rekonštrukcia klubu dôchodcov“. Rekonštrukcia bola oficiálne spustená v apríli minulého roka a jej plánované dokončenie podľa schváleného harmonogramu prác je apríl tohto roka.
🗣Dárius Krajčír – starosta Devínskej Novej Vsi: “Som rád, že sa podarilo aj počas sviatkov postúpiť – pracovníci nezaháľali a postúpili s prácami okolo podláh, omietok a kúrenia. Čoskoro začne fungovať kotolňa, aby stavba poriadne preschla. S pokládkou napr. aj drevenej dubovej podlahy v hlavnej miestnosti celý priestor prekukne. Budú sa dokončovať sanity na toaletách, ktoré budú mať naši seniori po novom rozdelené na dámske a pánske. Hlavná miestnosť bola odstránením jednej priečky zväčšená a bude slúžiť aj pre rôzne kultúrne podujatia, za ktorými museli naši seniori doteraz dochádzať. Pribudne tzv. apartmán, ktorý poskytne napríklad zázemie pre prípadné lekárske vyšetrenia na mieste.”

Autor správy, foto a správu publikoval Devínska Nová Ves – oficiálna stránka on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *