Photos from Devínska Nová Ves – oficiálna stránka’s post

🛝ZAČALA MODERNIZÁCIA multifunkčného ihriska vo vnútrobloku JÁNA SMREKA
ℹ️💁Mestská časť začala s realizáciou prác na projekte 👉Modernizácia multifunkčného športového ihriska vo vnútrobloku Jána Smreka. 👈
🧑🏻‍🔧🚜Práce budú prebiehať v závislosti od počasia, predpokladaný koniec prác je naplánovaný na koniec októbra.
🙏Prosíme Vás o trpezlivosť a pochopenie.
🏙️Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves získala na realizáciu projektu dotáciu z hlavného mesta SR Bratislavy, v grantovom programe ŠPORT a VZDELÁVANIE – dotačný Podprogram 4 na podporu investícií do športovej infraštruktúry v hl. meste SR Bratislave pre rok 2023 v hodnote 💶24 500 EUR, zvyšok bude dofinancovaný mestskou časťou.

Na ihrisku vo vnútrobloku obytného domu na Ulici Jána Smreka položí zhotoviteľ novú nášľapnú asfaltovú plochu. Nové v tomto priestore budú aj 🏀basketbalové koše, 🏐tyče na volejbalovú a 🎾tenisovú sieť, záchytná sieť, 🥅hokejbalové bránky a veľké ⚽️futbalové brány, ktoré budú tak ako pôvodne uchytené do betónového múra. Vynovené budú aj pôvodné betónové konštrukcie. Estetický a funkčný priestor pre oddychové a pohybové aktivity dotvoria ✋lavičky. Vstup do priestoru bude zabezpečený bezbariérovo novými bráničkami.

🤾‍♀️⛹️‍♀️Pri rozhodovaní o udeľovaní týchto grantov zohľadňuje Bratislava – hlavné mesto SR lepší prístup obyvateľov k možnostiam kvalitne a aktívne tráviť voľný čas a zvyšovanie bezpečnosti športovania širokej verejnosti, osobitne 🧒🏻detí.
🤝Za dočasné obmedzenia sa ospravedlňujeme a tešíme sa na ďalší bezpečnejší a kvalitnejší verejný priestor.
#modernizacia #ihrisko #devinskanovaves #sport #deti

Autor správy, foto a správu publikoval Devínska Nová Ves – oficiálna stránka on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *