Photos from Bratislavský kraj’s post

☀️UČITEĽSKÝ PIKNIK AKO POĎAKOVANIE ŽUPNÝM PEDAGÓGOM
V pondelok 9. mája sme učiteľov a riaditeľov župných škôl pozvali na piknik na Zlatých Pieskoch. Podujatie je poďakovaním za nasadenie učiteľov, ale aj oslava veľkých vecí, ktoré sme spoločne dosiahli. Pikniku sa okrem župana Juraja Drobu zúčastnil aj minister školstva Branislav Gröhling, ktorý nám, ešte ako zamestnanec župy, pomohol úspešné reformy zavádzať.

„Je to taký náš školský tímbilding. Na učiteľských piknikoch sa stretnú kolegovia z úradu, učitelia a riaditelia župných škôl. Spoločne vypneme, ale aj otvoríme témy, ktoré dotiahneme neskôr na župe. Našim učiteľom ďakujem v prvom rade za to, ako pristupujú k svojmu povolaniu – láskavo, trpezlivo a s moderným nadhľadom. A v druhom rade za to, ako vyšli v ústrety našim reformám. Aj vďaka ich podpore stúpol záujem o župné školy o tretinu a ich kvalita každý rok rastie,“ povedal o podujatí župan Juraj Droba.

Autor správy a foto Bratislavský kraj on Facebook V prípade, že ste zaznamenali chybu v príspevku prosím kontaktujte nás cez formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.