Photos from Bratislava – Nové Mesto’s post

🥳Novomestské rodinné nedele🥳

Mestská časť Bratislava – Nové Mesto prichádza s pravidelným nedeľným rodinným programom v kultúrnych centrách na území mestskej časti. Divadielka, čítačky kníh či tvorivé dielničky, budú od februára pevnou súčasťou nedeľného programu v bratislavskom Novom Meste.

🥳Prvá Rozprávková nedeľa v Novom Meste bude už o dva dni v Stredisku kultúry na Vajnorskej. Deti zo sociálne znevýhodneného prostredia budú mať vstup zadarmo.

„Pripravili sme pravidelnú možnosť pre rodiny s deťmi, ako tráviť v nedeľu čas aktívne a neďaleko domu. Rodiny v hmotnej núdzi či tie s deťmi zverenými do starostlivosti, majú možnosť veľmi jednoducho si vybaviť vstup na podujatia zadarmo,“ predstavil projekt starosta bratislavského Nového Mesta Matúš Čupka sa stará o Nové Mesto

Prvým nedeľným podujatím série bude Buwko & Sniwko a klauniáda u Perinčanov – Detské predstavenie, ktoré sa uskutoční v Stredisku kultúry na Vajnorskej od 10:00. Malých návštevníkov a ich rodičov čaká interaktívna zábava o hľadaní budúceho povolania, počas ktorej sa naučia chodiť aj na chodúľoch. Súčasťou podujatia budú aj tvorivé dielne.

Voľný vstup na podujatia, ktoré sú súčasťou Novomestských rodinných nedieľ je potrebné vybaviť na Miestnom úrade Bratislava-Nové Mesto, Junácka č. 1, oddelenie sociálnych vecí, tel: 02/49 253 529. Nárok budú mať rodiny v hmotnej núdzi, ktoré poberajú dávku v hmotnej núdzi z Úradu práce sociálnych vecí a rodiny Bratislava, rodiny s príjmom do výšky 2- násobku sumy životného minima a rodiny, ktoré majú deti zverené do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – Nové Mesto on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *