Photos from Bratislava – hlavné mesto SR’s post

🏗️ Od zajtra spúšťame bajpas č.3 – obchádzkovú trasu pre vozidlá, peších aj cyklo, ktorá v súvislosti s výstavbou predĺženia Petržalskej električky dočasne nahradí súčasné premostenie Chorvátskeho ramena za zastávkou Jungmannova.

📅 Od 10:00 začne zhotoviteľ s realizáciou vodorovného značenia obchádzkovej trasy a hneď po dokončení bude doprava pod dohľadom dopravnej polície presmerovaná zo súčasného premostenia na túto novú obchádzkovú trasu.

ℹ️ Na čo bude tento bajpas slúžiť? Neďaleko bajpasu dokončujeme základy budúceho veľkého združeného mosta cez Chorvátske rameno, ktorý bude súčasťou predĺženia električkovej trate v Petržalke. Práce na združenom moste sa aktuálne dostávajú do fázy, v ktorej bude potrebné uzavretie súčasného premostenia. Bajpas, teda obchádzka, poslúži na to, aby ostala doprava medzi Rusovskou cestou, Jantárovou cestou a Námestím Hraničiarov plynulá aj počas dočasného uzavretia súčasného premostenia cez Chorvátske rameno. Viac informácií o podobe budúceho združeného moste nájdete na https://www.facebook.com/photo?fbid=384137917239424&set=a.145455971107621

📸 Marek Velček

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *