OZBROJENÝ MUŽ NEREAGOVAL NA VÝZVY POLICAJTA VYHROTENÚ SITUÁCIU UKONČILO POUŽITIE SLUŽOBNÉHO TASERA 👮‍♂️Viaceré policajné hliadk…

OZBROJENÝ MUŽ NEREAGOVAL NA VÝZVY POLICAJTA
VYHROTENÚ SITUÁCIU UKONČILO POUŽITIE SLUŽOBNÉHO TASERA

👮‍♂️Viaceré policajné hliadky boli v priebehu včerajšieho dňa vyslané na základe telefonického oznámenia do jedného z domov v piatom bratislavskom okrese, kde malo dochádzať ku konfliktu medzi mužom a ženou, pričom svedkami incidentu mali byť aj dve deti. V rámci konfliktu mal muž ženu ohrozovať s kuchynským nožom v ruke.

🔪Policajti sa bezodkladne po prijatí telefonického oznámenia dostavili na miesto, a nadviazali komunikáciu so ženou, pričom spozorovali aj muža ozbrojeného kuchynským nožom. Ten sa začal pohybovať v smere na zasahujúcich policajtov, pričom tí ho začali vyzývať, aby nôž odhodil a od konania upustil, pretože bude použitý služobný taser. Muž na opakované výzvy policajtov nereagoval, ozbrojený sa pohyboval sa smerom k policajtom a keď ani po niekoľko krát opakovanej výzve nôž neodložil, policajti za striktného dodržania zákona použili voči nemu služobný taser. Muža následne spacifikovali, priložili mu služobné putá a eskortovali ho na policajné oddelenie k vykonaniu ďalších úkonov.

⚖️Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu nebezpečného vyhrážania spáchaného závažnejším spôsobom konania a na chránenej osobe. Po vykonaní potrebných úkonov bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *