OKREM SNEHU PRINIESOL VČERAJŠÍ DEŇ AJ TAKÚTO KURIOZITU 👀 ŽENA PRIŠLA POMÔCŤ PRÍBUZNÉMU NA DIAĽNICU – POD VPLYVOM ALKOHOLU 🤦‍♂️…

OKREM SNEHU PRINIESOL VČERAJŠÍ DEŇ AJ TAKÚTO KURIOZITU 👀
ŽENA PRIŠLA POMÔCŤ PRÍBUZNÉMU NA DIAĽNICU – POD VPLYVOM ALKOHOLU 🤦‍♂️👮‍♂️

👉Bratislavskí dopravní policajti boli v priebehu včerajšieho dňa (22.01.2023) vyslaní na diaľnicu D2 v smere do Bratislavy. Na mieste bola škodová udalosť s účasťou dvoch motorových vozidiel, pričom jeden z účastníkov na miesto privolal svoju príbuznú, aby mu prišla pomôcť. Žena bola po príchode na miesto podrobená vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorá skončila s prekvapivým výsledkom! Nameraná bola hodnota 0,29 mg/l alkoholu vo vydychovanom vzduchu, čo predstavuje 0,60 promile. Opakovaná skúška skončila rovnako s pozitívnym výsledkom.
👉Nakoľko hodnota alkoholu v dychu vodičky bola DO jedného promile, jednalo sa o spáchanie priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky a so ženou bola na mieste spracovaná správa o výsledku objasňovania priestupku. Ďalšia jazda jej bola dopravnými policajtmi na mieste zakázaná.
Za toto porušenie pravidiel cestnej premávky jej hrozí finančná pokuta vo výške 150 až 800 Eur a rovnako aj zákaz činnosti až na tri roky.
👉Opäť Vám pripomíname, že jazdou pod vplyvom alkoholu zbytočne riskujete a ohrozujete ňou nielen seba, ale i ostatných účastníkov cestnej premávky. V žiadnom prípade nejazdite pod vplyvom alkoholu!

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *