OBČANIA MESTA SA MÔŽU PRIHLASOVAŤ NA STRETNUTIA S PRIMÁTOROM 👉 Kancelária primátora mesta Ružomberok bude organizovať pravidelné…

OBČANIA MESTA SA MÔŽU PRIHLASOVAŤ NA STRETNUTIA S PRIMÁTOROM
👉 Kancelária primátora mesta Ružomberok bude organizovať pravidelné stretnutia s občanmi. Obyvatelia mesta, ktorí majú záujem sa stretnúť s primátorom mesta Ľubomírom Kubáňom môžu od utorka 24. januára využiť na stránke mesta elektronický rezervačný systém a vopred sa prihlásiť na konkrétny termín.

„V záujme zlepšenia komunikácie a vzťahov s verejnosťou som vo svojom pracovnom programe vytvoril priestor na pravidelné stretnutia s občanmi. Každý má možnosť prihlásiť sa ku mne na osobné stretnutie na mestskom úrade, kde občania môžu prejednať témy, ktoré ich zaujímajú. Teším sa na stretnutia!“ vysvetlil primátor mesta Ľubomír Kubáň.

✍️ Pripomienky a podnety od občanov prijíma úrad denne, no chýbala platforma, kde môžu občania hovoriť o problémoch v meste medzi štyrmi očami. Na stretnutiach bude priestor na vypočutie si názorov, pripomienok občanov k práci úradu i fungovaniu mesta.

🔗 Prihlasovať sa na stretnutia môžu občania na stránke mesta prostredníctvom rezervačného systému: https://www.ruzomberok.sk/rezervacia-navstevy-1.html.

🗓️ Termíny stretnutí s občanmi budú aktualizované. Najbližšie sa budú konať 7. februára od 12.30 do 15.00 hod. a 14. februára od 9.30 do 11.30 hod. Systém ponúka polhodinové časové okná. Každý záujemca môže v konkrétnom dni využiť len jedno polhodinové časové okno na uskutočnenie stretnutia.

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Ružomberok on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *