Naďalej prebieha adresná distribúcia balíčkov pomôcok na správne triedenie kuchynského bioodpadu. V prípade, že ste si nestihl…

Naďalej prebieha adresná distribúcia balíčkov pomôcok na správne triedenie kuchynského bioodpadu.

V prípade, že ste si nestihli vyzdvihnúť svoje balíčky, môžete tak spraviť dnes od 10.00 – 17.00 hod v distribučných centrách:
– Ul. Račianska – ul. Teplická, park pri kostole
– Pri parku Jama – na rohu ulíc ul. Odbojárov a Kalinčiakova

Svoje balíčky pomôcok si môžete vyzdvihnúť aj v dodatočných distribučných centrách (nájdete v odkaze nižšie), ktoré budúci týždeň prevádzkuje pre našu mestskú časť a MČ Ružinov priamo OLO – Odvoz a likvidácia odpadu.

Dôležité !

Tie obyvateľky a obyvatelia rodinných domov, ktorí majú adresnú distribúciu budúci týždeň, 8. – 12.8.2022 a nebudú zastihnutí, si nájdu leták v schránke, ktorý obsahuje aj informácie o distribučnom centre na Trnavskom mýte, zastávka MHD (smer Hlavná stanica).

Prosíme občanov rodinných domov, aby zvážili to, že iba na Trnavskom mýte, dňa 13. 8. 2022 v čase 10.00 – 17.00 hod bude možné vypísať/spracovať tlačivo „Zapojenie do systému zberu kuchynského odpadu pre rodinné domy“ v papierovej forme.

V prípade, že občania rodinných domov prídu na iné distribučné centrá, poverená posádka OLO, a.s. si zapíše údaje a balíček na triedenie kuchynského bioodpadu dodá dodatočne.

Viac info:
https://www.banm.sk/dodatocna-distribucia-balickov-na-zber-kuchynskeho-bioodpadu-v-novom-meste/

Harmonogram distribúcie pre rodinné domy:
https://www.olo.sk/rodinne-domy-v-novom-meste-druha-etapa-od-1-augusta-2022-distribuujeme-obyvatelom-balicky-na-zber-kuchynskeho-bioodpadu/?fbclid=IwAR2xqlcN-UTeTBnLz631AIFAiBWFSMmpcmRrP4aOWF_OYjeA1egmuohwo6Y

📢 BÝVATE V MESTSKÝCH ČASTIACH RUŽINOV ČI NOVÉ MESTO A NESTIHLI STE SI PREVZIAŤ BALÍČEK NA ZBER KUCHYNSKÉHO BIOODPADU? NAVŠTÍVTE NIEKTORÉ Z DODATOČNÝCH DISTRIBUČNÝCH CENTIER

Ďakujeme vám, že ste sa zapojili do zberu kuchynského bioodpadu. Pre tých z vás, ktorí si nestihli prevziať balíčky na zber kuchynského bioodpadu, pridávame dodatočné distribučné centrá. Radi vám v nich odovzdáme bezplatné nádoby, kompostovateľné vrecká a všetky potrebné informácie k správnemu triedeniu kuchynského bioodpadu.

KEDY A KDE NÁS NÁJDETE?

📍 8.8.2022 (pondelok), od 15:00 do 20:00, Priemyselná 3 (oproti Lidl na Trenčianskej ulici)

📍 9.8.2022 (utorok), od 15:00 do 20:00, Park Račianske mýto (pri Bagetke)

📍 10.8.2022 (streda), od 15:00 do 20:00, Košická ulica (pri Tesco Expres)

📍 11.8.2022 (štvrtok), od 15:00 do 20:00, Trnavská cesta (pred hlavným vchodom do Kauflandu)

📍 12.8.2022 (piatok), od 15:00 do 20:00, Junácka ulica (oproti hlavnému vchodu do VIVO)

📍 13.8.2022 (sobota), od 8:00 do 14:00, Račianska ulica (pri Tesco Expres)

ℹ️ Ak bývate v rodinnom dome a nie ste tam poplatníkom komunálnych odpadov, prineste so sebou aj splnomocnenie od poplatníka, ktoré nie je potrebné overiť notárom. Vzor splnomocnenia nájdete na našej stránke www.olo.sk/kbro.

ℹ️ Nájomca bytu, ktorého majiteľ sa nemôže dostaviť na prevzatie balíčka, uvedie jeho meno a číslo bytu, prípadne poschodie. Ak vám pred bytovým domom chýba hnedá nádoba na kuchynský bioodpad, obráťte sa na správcu svojho bytového domu. Viac informácií o zbere kuchynského bioodpadu nájdete na www.olo.sk/kbro

💡 Vedeli ste, že do zberu kuchynského bioodpadu v Bratislave nepatrí podstieľka z chovu domácich zvierat, bioodpad zo záhrad, alobal či papier na pečenie a naopak použité vreckovky, škrupiny z vajec, kávové usadeniny alebo čajové vrecúška mu prospievajú? Sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram, kde Vám prinášame užitočné informácie a rozmanité tipy k správnemu triedeniu kuchynského bioodpadu.

Neváhajte a pripojte sa k Bratislavčanom a Bratislavčankám, ktorí už triedia kuchynský bioodpad. Tešíme sa na vás v distribučných centrách.

MČ Ružinov – oficiálna stránka
Bratislava – Nové Mesto Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – Nové Mesto on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.