MIROV HORÚCI SOBOTNÝ VEČER 🌇 UKONČIL POBYT V STUDENEJ CELE POLICAJNÉHO ZAISTENIA ĎALŠÍ PRÍPAD ONANOVANIA NA VEREJNOSTI🤦‍♂️ ✅Pob…

MIROV HORÚCI SOBOTNÝ VEČER 🌇
UKONČIL POBYT V STUDENEJ CELE POLICAJNÉHO ZAISTENIA
ĎALŠÍ PRÍPAD ONANOVANIA NA VEREJNOSTI🤦‍♂️

✅Pobytom v cele policajného zaistenia skončil sobotný večer 41-ročného Miroslava N. z Bratislavy. Menovaný bol zadržaný hliadkou Policajného zboru a obmedzený na osobnej slobode po tom, ako okoloidúca chodkyňa spozorovala pred internátnym domom Družba jeho neprístojné správanie. V sobotu (21.05.2022) krátko pred 18.30 h sedel menovaný na chodníku pred vstupom do jedálne internátneho domu, mal obnažený pohlavný úd a sexuálne sa uspokojoval na mieste verejnosti prístupnom. Žena toto konanie bezodkladne telefonicky oznámila na linke 158 a policajti muža do krátkej doby od prijatia oznámenia obmedzili na osobnej slobode.
✅Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV mu vzniesol v tejto súvislosti obvinenie z trestného činu výtržníctva.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.