MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB RUŽOMBEROK HĽADÁ MALÉ HOKEJISTKY A HOKEJISTOV Mestský hokejový klub pozýva na podujatie s názvom DETI NA H…

MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB RUŽOMBEROK HĽADÁ MALÉ HOKEJISTKY A HOKEJISTOV
Mestský hokejový klub pozýva na podujatie s názvom DETI NA HOKEJ, ktoré sa uskutoční v nedeľu 5. 2. od 9.00 do 10.00 hod. na Zimnom štadióne v Ružomberku. Podujatie je určené pre deti od 4 do 9 rokov (dievčatá do 10) a ich rodičov, ktorým chcú hokejisti predstaviť a ukázať, ako budú vyzerať prvé (k)roky dieťaťa na ľade.

🏒 Cieľom je zážitok pre tých najmenších a ich rodičov s výhľadom ich prilákania a znáborovania na skúšobné tréningy a následne ich vtiahnutie do hokejovej komunity – prihlásenie do klubu. V rámci náborovej aktivity deti hravou formou okúsia, čo všetko ponúka hokej.

👉 Pod vedením profesionálnych trénerov urobia prvé korčuliarske kroky a zistia, že tento šport je stelesnením zábavy, radosti a pozitívnej emócie. Zážitok znásobí bohatý program plný zábavných cvičení.

👉 Po ich absolvovaní získajú vaše ratolesti zanietenie pre najpopulárnejší šport na Slovensku. Na začiatok deti nemusia vedieť korčuľovať, stačí im odhodlanie a chuť športovať.

Čo si potrebujete priniesť?

✅ korčule (možnosť požičať od klubu)
✅ prilbu (môže byť aj cyklistická, lyžiarska)
✅ zimné rukavice (hokejové alebo aj lyžiarske)
✅ teplé oblečenie

👍 Po zapísaní dieťaťa do klubu a absolvovaní dvoch tréningov dostane vaše dieťa hokejovú výstroj úplne zadarmo!

📳 Viac informácii dostaneme na tel. čísle: 0949 561 715

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Ružomberok on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *