MČ Bratislava-Rača Vás srdečne pozýva na cestovateľskú besedu „CESTOU NECESTOU“ s Michalom Knitlom s podtitulom „Výstupy na sopk…

MČ Bratislava-Rača Vás srdečne pozýva na cestovateľskú besedu „CESTOU NECESTOU“ s Michalom Knitlom s podtitulom „Výstupy na sopky od Ekvádora až po El Salvádor“. Beseda sa uskutoční v Kultúrnom stredisku, Žarnovická 7, v stredu 29.11. o 18.00 h.

Michal Knitl je autorom mnohých cestopisov, vyhľadáva najmä hory, ale i miestne festivaly a slávnosti. Je tiež zakladateľom cestovateľského festivalu Cestou necestou. O svojej ceste na sopky južnej Ameriky hovorí :
„Neuveriteľných 100 dní v raji. Keď si spomeniem, čo sa mi podarilo za takú krátku dobu, znie to priam neuveriteľne… Výstupy na fotogenické Cayambe, Cotopaxi i Chimborazo, návšteva komunity pri Quite, hory i karneval v Kolumbii, sopky, jazerá, vodopády i kúpanie sa v Karibiku v Paname, Kostarike, Nikaragui a Salvádore. Viac ako 450 kilometrov na horách v 6 krajinách, ktoré stoja za návštevu…“

Tešíme sa na Vás, vstup je voľný.

Autor správy, foto a správu publikoval MČ RAČA on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *