KURIÓZNA KRÁDEŽ 🎙 POĽSKÝ FOTOGRAF ODCUDZIL MIKROFÓN MAĎARSKEJ TELEVÍZNEJ SPOLOČNOSTI 👉Policajti Okresného riaditeľstva Policajn…

KURIÓZNA KRÁDEŽ 🎙 POĽSKÝ FOTOGRAF ODCUDZIL MIKROFÓN MAĎARSKEJ TELEVÍZNEJ SPOLOČNOSTI

👉Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III objasňujú okolnosti krádeže, ku ktorej došlo v priebehu tohto týždňa v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Obvineniu z trestného činu krádeže čelí v tejto súvislosti 47-ročný profesionálny fotograf, občan Poľska.
👉Podľa doterajších informácii mal obvinený v nedeľu (16.01.2022) po skončení zápasu Majstrovstiev Európy v hádzanej mužov, ktoré sa konajú na uvedenom štadióne, odcudziť priestorový mikrofón zn. Schoeps položený na stoličke v statickom držiaku. Škoda krádežou tohto mikrofónu, ktorá bola spôsobená Maďarskej televíznej spoločnosti, bola vyčíslená na 1.944,-€.
👉Policajti muža nasledujúci deň v priestoroch zimného štadióna zadržali, a za účelom vykonania potrebných úkonov eskortovali na príslušné policajné oddelenie. Po ich vykonaní, ako aj po vznesení obvinenia bol muž prepustený na slobodu. Muž je v súčasnej dobe stíhaný na slobode.

📸: PIXABAY

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.